FAALİYETLER

Selim Cerrah Hocamız ile Hasan Aykaç Yurdunda kalan öğrencilerimiz söyleşide bir araya geldi.
Bu haftaki hadis dersimizde "Zulüm ve haksızlık en büyük günahtır." konusunu konuştuk.
Mustafa Sarıbıyık Hoca ile Hasan Aykaç Yurdunda kalan öğrencilerimiz "Peygamberimiz ve Gençlik" söyleşisinde bir araya geldi.
Mehmet Görmez Hoca ile "Gençlik ve Medeniyet Tasavvuru" konulu söyleşi
Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi İsmail Bayrak hocamızın anlatımıyla pazartesi günleri düzenlenen Hadis derslerimizde bu hafta "iyilikleri teşvik etmek, kötülüklerden sakındırmak" konusu ile ilgili hadisleri konuştuk. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi İsmail Bayrak hocamızın anlatımıyla pazartesi günleri düzenlenen Hadis derslerimizde bu hafta "iyilik ve hayır yollarının çokluğu" konusu ile ilgili hadisleri konuştuk. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi İsmail Bayrak hocamızın anlatımıyla pazartesi günleri düzenlenen Hadis derslerimizde bu hafta "iyilik ve hayır yollarının çokluğu" konusu ile ilgili hadisleri konuştuk. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi İsmail Bayrak hocamızın anlatımıyla pazartesi günleri düzenlenen Hadis derslerimizde bu hafta "Allah için gayret etmek" konusu ile ilgili hadisleri işledik. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi İsmail Bayrak hocamızın anlatımıyla pazartesi günleri düzenlenen Hadis derslerimizde bu hafta "Allah için gayret etmek" konusu ile ilgili hadisleri konuştuk. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi İsmail Bayrak hocamızın anlatımıyla pazartesi günleri düzenlenen Hadis derslerimizde bu hafta; "Takva, Alah´a karşı saygılı olmak" konusu ile ilgili hadisleri konuştuk.
Dışişleri Bakan Yardımcımız Yavuz Selim Kıran Beyefendi, Nurettin Topçu Yurdumuzda kalan öğrencilerimizle bir araya geldi.
Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi İsmail Bayrak Hocamızın anlatımıyla gerçekleştirdiğimiz haftalık Hadis dersimizde "her an Allah ile beraber olma bilinci" bahsini konuştuk.
Öğrenci arkadaşlarımızla kahvaltı programında bir araya geldik.
Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi İsmail Bayrak Hocamızın anlatımıyla gerçekleştirdiğimiz haftalık Hadis dersimizde "sabır" bahsini konuştuk.
Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi İsmail Bayrak Hocamızın anlatımıyla Hadis dersimizi gerçekleştirdik
Önceki Sonraki
Burs
Duyuru
E-Bülten
Listemize kaydolarak derneğimizin yapacağı tüm yeniliklerden önceden haberdar olabilirsiniz.
Ad - Soyad :
E-Mail Adresi :
Telefon No :