FAALİYETLER

Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri Abdurrezzak ATEŞ Hocamızın anlatımıyla haftalık Hadis sohbetimizi gerçekleştirdik. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Prof. Dr. İsmail ÇALIŞKAN Hocamızın anlatımıyla Tefsir sohbetimizi gerçekleştirdik. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri Abdurrezzak ATEŞ Hocamızın anlatımıyla haftalık Hadis sohbetimizi gerçekleştirdik. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Geleneksel İlim Yayma Cemiyeti Mezunları Buluşması´nın bu yıl 5´incisini düzenledik. Katılan dostlarımıza teşekkür ederiz.
Ankara´da bulunan mezunlarımızla iftarda bir araya geldik. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Bu haftaki hadis dersimizde namaz ile ilgili hadisleri konuştuk. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz
Mehmet Akif Ersoy yurdumuzda kalan öğrencilerimizin kariyer planlamalarına yardımcı olmak maksadıyla yurdumuzda "Akademik Hayata Hazırlık ve Kariyer Planlama Paneli" düzenledik. Kouşmacılar Ar. Gör. Yunus KOCABIYIK, Ar. Gör. İsa GÜCEYÜZ ve Ar. Gör. Mustafa BAŞKARA´ya teşekkür ederiz.
Bu haftaki hadis dersimizde "gıybet ve dedikodu" konularını konuştuk. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz
Bu haftaki hadis dersimizde "akraba hukuku ve sıla-i rahim" konularını konuştuk. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz
Bu haftaki hadis dersimizde "anne baba hukuku" konusunu konuştuk. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Nurettin Topçu yurdumuzda kalan öğrencilerimizin kariyer planlamalarına yardımcı olmak maksadıyla yurdumuzda "Akademik Hayata Hazırlık ve Kariyer Planlama Paneli" düzenledik.
Hacı Bayram-ı Veli yurdumuzda kalan öğrencilerimizin kariyer planlamalarına yardımcı olmak maksadıyla yurdumuzda "Akademik Hayata Hazırlık ve Kariyer Planlama Paneli" düzenledik.
"Empetyalist Saldırı Düzeni Mısır-Venezuella-Türkiye" konulu konferans
Bu haftaki hadis dersimizde "Koşuluk ilişkileri ve komşuluk hukuku." konusunu konuştuk. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Bu haftaki hadis dersimizde "Müslümanların birbirlerine karşı hukuku" konusunu konuştuk. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Önceki Sonraki
Burs
Duyuru
E-Bülten
Listemize kaydolarak derneğimizin yapacağı tüm yeniliklerden önceden haberdar olabilirsiniz.
Ad - Soyad :
E-Mail Adresi :
Telefon No :